poniedziałek, 15 stycznia 2024

FAVNA

FAVNA jest pierwszą marką odzieżową, która została stworzona dla miłośników zwierząt oraz dla osób, którym zależy na wygodnych ubraniach w stylu streetwear. Ale to nie wszystko!


Misja: We, the Animals!

W ramach projektu FAVNA marka wspiera ochronę gatunków zwierząt zagrożonych wyginięciem. Podjęła ona współpracę z międzynarodową organizacją International Union for Conservation of Nature (IUCN), która w ramach Red List of Threatened Species monitoruje zagrożone gatunki zwierząt na całym świecie.

Aż 41 tysięcy gatunków zwierząt czeka na nasze wsparcie! FAVNA z każdego sprzedanego egzemplarza odzieży przekazuje 6% środków na konto PKK IUCN.


Wybierając ubrania FAVNA, nie tylko zyskujemy świetnie skrojone ubrania z dobrych jakościowo materiałów, lecz także manifestujemypotrzebę ochrony zwierząt! Zwierzęta wpisane na Czerwoną Listę IUCN zyskują głos dzięki ciekawym grafikom i niestandardowym hasłom. 

Nosząc FAVNĘ, poczujemy się komfortowo, wyjątkowo i swobodnie, a przy tym będziemy mieć poczucie, że robimy coś naprawdę dobrego!


Wspieram markę w tym szczytnym celu i z dumą noszę ich ubrania. Wybrałam dla siebie zestaw z misiem koala, wykonany z bawełny organicznej. 

Koala Australijski (Phascolarctos cinereus)

Kategoria zagrożenia IUCN: Vulnerable (VU)

Pożary lasów, które wybuchły w Australii w 2019 i 2020 roku zachwiały populacją koali australijskiego. Do tego dochodzą susze, postępujące wycinki drzew... Istnieje ryzyko, że koale znikną z Wschodniej Australii w ciągu najbliższych 30 lat.

Choć słyną z uroczego wyglądu i spokojnego trybu życia, koale odgrywają kluczową rolę w ekosystemie Australii. Wszystko za sprawą ich diety: wspomagają rozmnażanie eukaliptusa oraz wpływają na równowagę ekosystemuRazem z Figą i Lexie wspieramy markę FAVNA ♡


Pozdrawiam, Aga
 

7 komentarzy:

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)