środa, 4 marca 2015

Marketing partnerski Colway

Dzisiaj zapraszam Was na post informacyjny.  Marka Colway www.colway.net.pl inicjuje nowy, duży projekt biznesowy Colway International. Jego celem jest otwarcie świata na polskie wynalazki biotechnologiczne, produkty kosmetyczne i suplementacyjne o uznanej marce. Bo marka Colway to świetne kosmetyki jak chociażby kolagen naturalny który miałam przyjemność jakiś czas temu wypróbować. Jeśli macie ochotę przeczytać moją recenzję, zapraszam TUTAJ. Z kolei TU opowiadam o rewelacyjnym eliksirze pod oczy który nie znalazł jeszcze swojego następcy w produktach drogeryjnych.

Colway International to pierwszy, taki globalny marketing sieciowy, oparty o sukces rodzimej firmy który eksploduje z Polski. 

 Colway International to:
 • Marketing Partnerski, w którym ludzie wspierają się nawzajem i dobrze się bawiąc, spełniają swoje marzenia.
 • Unikalny system szkoleń, dzięki któremu zidentyfikujesz swoje talenty i nadasz im wartość komercyjną.
 • Produkty, które nie mają odpowiedników na rynku. Nad którymi latami pracowali najlepsi polscy naukowcy.

Inauguracja tego wielkiego przedsięwzięcia rusza 26 kwietnia 2015 roku w Hali Gdyńskiej Areny. Jesteście zainteresowani? Colway zaprasza również do innych miast


Więcej szczegółów TUTAJ

http://www.colwayinternational.com/
 
Pozdrawiam, Aga

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Jeśli wydał Ci się interesujący, zerknij na stronę http://www.colwayinternational.com/ po więcej szczegółów.

   Usuń
 2. Nie zagłębiłam się, ale wygląda jak piramida - że też ludzie dają się wkręcać w takie "biznesy". Osobiście nie ufam niczemu czego nie można dostać ot tak w sklepie bez całej filozofii, otoczki tajemniczości, niezwykłości, spotkań, itd. Ale co kto lubi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt nikogo nie namawia ani nie zmusza :) Handel opiera się od dawien dawna na swego rodzaju działaniach "pośredniczących" zaś sprzedaż tego typu ma również swoich zwolenników. Niech każdy zdecyduje sam czy taka forma marketingu mu odpowiada czy też nie.

   Pozdrawiam

   Usuń

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)