wtorek, 25 kwietnia 2023

Skinretin 0,3% Mesoestetic

Mesoestetic to marka będąca światowym liderem w branży kosmetyków medycznych i medycyny estetyczne. Cenię i to bardzo jej produkty, gdyż za każdym kremem stoją nowoczesne badania, innowacyjne formuły i nowatorska technologia.


Skinretin 0,3% Mesoestetic
Krem łączący czysty retinol i bakuchiol o intensywnym działaniu regenerującym i odnawiającym, rozświetla i rewitalizuje skórę.

Intensywny krem na noc o działaniu przeciwstarzeniowym. Zwalcza takie problemy jak: - Zmiany pigmentacyjne i utrata blasku - Zmarszczki mimiczne i grawitacyjne - Utrata gęstości i elastyczności skóry.

Formuła testowana dermatologicznie. Skuteczność poparta badaniami klinicznymi i in vitro.

Po 28 dniach nasze ochotniczki zauważyły: + 50% spłycenie zmarszczek¹ + 70% poprawę tekstury skóry.

Krem na noc o lekkiej konsystencji odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Połączenie czystego retinolu i bakuchiolu maksymalizuje efekty przeciwstarzeniowe i zwiększa tolerancję preparatu. Ponadto zawartość specjalistycznego o kompleksu postbiotycznego wzmacnia zdolność skóry do odnowy, wzmacniając jej mikroflorę.


Każdy kolejny kosmetyk Mesoestetic podbija moje serce i odmienia skórę. Z tym było nie inaczej :)

Wygodne minimalistyczne opakowanie z wysuwanym dozownikiem, konsystencja raczej z tych lżejszych, nieobciążających skóry. 

Krem na noc o wielofunkcyjnym działaniu. Genialny duet retinolu i bakuchiolu to potężna broń w walce ze zmarszczkami,  daje wymierne efekty przeciwstarzeniowe . 


Krem ten doskonale odbudował moją skórę po zimie, odsłaniając jej nowe, młodsze oblicze. 

Już po ok dwóch tygodniach zanotowałam pierwsze widoczne efekty, takie jak: spłycenie drobnych zmarszczek mimicznych, wyrównanie kolorytu, redukcję przebarwień i poprawę elastyczności. 

Krem na początku aplikowałam dwa razy w tygodniu, zawsze na noc, nie zapominając o dziennej wysokiej ochronie przeciwsłonecznej. Po tygodniu zwiększyłam częstotliwość nakładania -co drugi wieczór by po dwóch tygodniach śmiało sięgać po Skinretin codziennie. 

Krem regularnie stosowany potrafi naprawdę wiele. Od zminimalizowania widoczności zmarszczek, w tym także tych głębszych aż po rozświetlenie, zwiększenie sprężystości i ograniczenie przebarwień. 


W składzie znajdziemy trzy bardzo ważne składniki aktywne: retinol, bakuchiol i wąkrotę azjatycką. Każdy z nich efektywnie działa przeciwzmarszczkowo i likwiduje przebarwienia skóry. 


 Polecam!


Pozdrawiam, Aga

3 komentarze:

  1. Zaciekawił mnie ten kosmetyk :) muszę go wypróbować :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zaciekawił mnie ten kosmetyk :) muszę go wypróbować :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Również polubiłam markę Mesoestetic, mają porządne kosmetyki :)

    OdpowiedzUsuń

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)