wtorek, 27 czerwca 2023

Esthetic Clinic L'biotica

Esthetic Clinic L'biotica to dermokosmetyki zainspirowane zabiegami medycyny estetycznej.
 


Innowacyjna technologia CELL TECH RENO-PROTECTOR®, opracowana z najwyższą perfekcją  polega na zamknięciu wysokoaktywnego antyoksydantu – mangiferyny w nośnikach lecytynowych biozgodnych ze skórą, które dzięki mechanizmowi stopniowego uwalniania, skutecznie i efektywnie zwiększają przenikanie substancji aktywnych do głębszych warstw skóry, potęgując i przedłużając w czasie ich działanie.

Esthetic Clinic to 5 zróżnicowanych linii:
 • PURE ESTETIC
 • MESO TREATMENT
 • OXY TREATMENT
 • ACID TREATMENT
 • MULTI PROTECTION


Zaawansowana linia do pielęgnacji twarzy L’BIOTICA ESTETIC CLINIC MESO TREATMENT to siła opatentowanej technologii CELL TECH RENO PROTECTOR® dla ochrony lipidów i zatrzymania procesów starzenia się skóry. Łączy w sobie działanie antyoksydacyjnych składników z CZYSTYM RETINOLEM zamkniętym w nośniku sferycznym, CERAMIDAMI i FITOKOLAGENEM oraz ultranawilżającym kompleksem KWASÓW HIALURONOWYCH 4D CPX. Pomaga skutecznie spowolnić procesy starzenia się skóry oraz zachować jej młody wygląd na dłużej.

Zaawansowana linia L’BIOTICA ESTETIC CLINIC OXY TREATMENT łączy opatentowaną technologię CELL TECH RENO PROTECTOR®, która ochroni komórki skóry przed wolnymi rodnikami, z substancjami aktywnymi korygując nierówny koloryt – STABILNĄ FORMĄ WITAMINY Coraz ARBUTYNĄ. Ponadto w formule został zastosowany nowatorski czynnik OXY ACTIVE CPLX®, który wzmacnia syntezę kolagenu, poprawia krążenie i dotlenia skórę na poziomie komórkowym. Produkty celują w problem przebarwień i regeneracji skóry. Wszystkie substancje aktywne dobrane zostały na podstawie danych naukowych, aby rozjaśniać istniejące przebarwienia oraz przeciwdziałać powstawaniu nowych.

Opatentowana technologia CELL TECH RENO- PROTECTOR® połączona z silnym działaniem kwasów złuszczających: SALICYLOWYM, MIGDAŁOWYM, GLIKOLOWYM oraz substancjami łagodzącymi takimi jak NIACYNAMID, tworzy kompleksową formułę do walki z niedoskonałościami oraz starzeniem się skóry. Linia L’BIOTICA ESTETIC CLINIC ACID TREATMENT powstała z potrzeby skutecznej pielęgnacji cery skłonnej do niedoskonałości. Łączy w sobie wszystkie kluczowe substancje aktywne, których zadaniem jest odblokowywać ujścia gruczołów łojowych, złuszczyć zrogowaciały naskórek, koić i łagodzić podrażnienia oraz wyciszać stany zapalne.


 Oprócz w/w pokazanych linii są jeszcze dwie, Pure Estetic oraz Multi Protection.

L’BIOTICA ESTETIC CLINIC PURE ESTETIC to nowa generacja produktów do oczyszczania i dermohigieny skóry twarzy. Wykorzystuje opatentowaną technologię CELL TECH RENO-PROTECTOR® oraz aktywne składniki, wyselekcjonowane ze względu na ich wysoką skuteczność oraz zdolność przeciwdziałania procesom starzenia się skóry. To idealne przygotowanie do dalszej pielęgnacji w domu.


Estetic Clinic MULTI Protection Pielęgnacyjny dermo-zabieg krem dzień SPF50 to krem o lekkiej konsystencji z SPF 50 do stosowania na dzień, który szybko się wchłania, nie pozostawiając białego filmu na skórze. Łączy w sobie nowatorską, opatentowaną technologię CELL TECH RENO-PROTECTOR® o potrójnym działaniu oraz kompleks filtrów, który zapewnia bardzo wysoką ochronę przed uszkodzeniami DNA oraz struktur komórek skóry, powodowanymi działaniem promieniowania słonecznego UVA, UVB i IR oraz niebieskiego światła ekranowego HEV.


Jaka linia zaciekawiła Was najbardziej?  Mnie zdecydowanie Pure Estetic, oraz Acid i Oxy Treatment. 


Pozdrawiam, Aga

3 komentarze:

 1. Zaciekawiła mnie ta linia do korekcji przebarwień :) muszę wypróbować te produkty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również dostałam ten zestaw, super pomyślane formuły :)

  OdpowiedzUsuń

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)