czwartek, 22 czerwca 2023

Wyjątkowy Produkt Rossmann


Jeśli chcecie, aby w Waszych kosmetyczkach zagościły kosmetyki sprawdzone pod kątem skuteczności, to Drogerie Rossmann mają gotowe rozwiązanie - Wyjątkowy produkt.

Znajdziemy tu kosmetyki, które wyróżniają się składem, formułą czy innowacyjnością. Ich cena odpowiada jakości, o której decydują zastosowane surowce i technologie. Każdy z nich ma paszport. dzięki któremu można sprawdzić, czy dany kosmetyk jest dla nas, jaki problem rozwiązuje i jakich efektów można się po nim spodziewać.


Zaufaj ekspertom.
Wybieraj to, co sprawdzone.

Wyjątkowy produkt to najlepszy z najlepszych w swej kategorii. Jednakże, zanim zyska to miano, podlega ocenie i testom ekspertek Rossmanna oraz niezależnego laboratorium (GBA Polska lub J.S. Hamilton).


ETAP 1
Nominacje

Poszukiwania produktów, wyróżniających się na tle danej kategorii. Pod uwagę brany jest skład, innowacyjność składników i formuł oraz takie dopracowanie receptury, które może przesądzać o skutecznym działaniu.


ETAP 2
Laboratorium

Pod uważnym okiem laborantów i lekarzy dermatologów przeprowadzane są specjalne testy aplikacyjne blind test oraz badania aparaturowe. Przed i po dokonuje się pomiarów parametrów skóry,  dzięki czemu wiadomo, o ile, np. spłyciły się zmarszczki, wygładziła skóra, zredukowało się wydzielanie sebum albo rozjaśniły przebarwienia. Konkret w liczbach lub w obrazie.


ETAP 3
Analiza wyników

Wyniki wszystkich badań służą ekspertkom do wyłonienia zwycięzców. Produktów najlepszych z najlepszych w swojej kategorii. Takich, które wykazują dużą skuteczność i efektywność. 


Będąc na spotkaniu prasowym z okazji 30-lenia drogerii Rossmann w Polsce, otrzymałam pudełko wypełnione po brzegi wyjątkowymi produktami, które można kupić właśnie w Rossmannie. Zobaczcie, jakie kosmetyki się w nim znalazły!


Mydło w kostce Alterra

Nawilżająco-kojąca pianka oczyszczająca AA Cica Enjoy Nature


Szampon do włosów ICE PROFESSIONAL Repair My Hair

Krem do włosów bez spłukiwania 10w1 GARNIER FRUCTIS Goodbye Damage

Ekspresowa pianka brązująca do ciała 6w1 EVELINE COSMETICS Brazilian Body

Olejek do demakijażu FACEBOOM Skin Harmony

Serum do twarzy z witaminą C na przebarwienia MIYA COSMETICS BEAUTY.lab

Nawilżający krem do twarzy na dzień TOŁPA Pure Trends

Trychologiczny peeling do skóry głowy So!FlowKilka z tych kosmetyków już nam i potwierdzam ich rewelacyjne działanie :) Kilka poznaję i już jestem bardzo zadowolona z efektów. Ekspertki Wyjątkowy Produkt Rossmann  trafiły w mój gust i moje potrzeby.


 Pozdrawiam, Aga

3 komentarze:

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)