Dzisiejszy czwartkowy makijaż dość nietypowy bo ... z okularami :) Mój najnowszy nabytek, oprawki Jai Kudo z najlepszego salonu optycznego pod słońcem Różowe Okulary!
Jai Kudo , rozpoczynając w 2004 roku swoją działalność w Polsce jako jeden z wielu producentów na rynku optycznym, obecnie jest jednym z najczęściej wybieranych dystrybutorów wysokiej jakości soczewek jednoogniskowych i wieloogniskowych. Działamy w oparciu o najnowocześniejsze technologie oraz dzięki zaangażowaniu wyjątkowego zespołu profesjonalistów na każdym szczeblu.
Dla Jai Kudo, jak sami mówią - oprawy to więcej niż produkt. Są pomostem między inspiracją i realizacją, między klasyczną techniką ręcznego wykonania i nowoczesnym designem odzwierciedlającym dążenia do ideału.
Ja zdecydowałam się na raczej delikatny i subtelny model, choć wybór był naprawdę trudny - miałam 4 mocne typy. Ich oprawki są bajeczne i wybrać jedną jedyną to wielka, pełna wyrzeczeń sztuka ;)
Do oprawek Jai Kudo zostały wstawione soczewki Shamir. Nowe okulary są lekkie, komfortowe w noszeniu a mój wzrok nie męczy się tak przed komputerem jak kiedyś, dzięki specjalnym powłokom soczewek.
Okulary przedstawione :) Czas przedstawić dzisiejszy makijaż. Miałam ochotę na make up, współgrający z nowymi oprawkami. Niezbyt ciężki, utrzymany w chłodnej tonacji, równie połyskliwy co oprawki. I stworzyłam takie coś :)
Czego użyłam do wykonania makijażu? W zasadzie lista kosmetyków nie jest długa:
- Podkład Made to Last Pupa Milano 020
- Paleta do konturowania Pupa Milano
- Kredka do brwi Pupa Milano 003
- Żel do brwi Pupa Milano 003
- Paleta cieni MAC Basic Bitch
- 2 in 1 Angled Kajal Revlon Colorstay 102 Fig
- Kremowy cień do powiek Revlon Colorstay 760
- Wieżyczka sypkich cieni Glazel Visage
- Cień do powiek Wet&Dry Wamp! Pupa Milano 100
- Tusz do rzęs Revlon Mega Multiplier
- matowa szminka 02 Golden Rose
Jak Wam się podoba dzisiejsza propozycja makijażowa? I co sądzicie o moich nowych okularach? :))
Pozdrawiam, Aga
Nigdy nie sądziłam, że okulary aż tak bardzo mi się spodobają :-)
OdpowiedzUsuńOne są piękne Aguś ♥
UsuńNowe okulary są po prostu świetne. Dawno nie widziałam tak fajnych oprawek. Perfekto się komponują z makijażem. :)
OdpowiedzUsuńDo tego są szalenie uniwersalne dzięki temu że są przezroczyste :)
UsuńŚliczne są te oprawki, też marzę o nowych :)
OdpowiedzUsuńCzas spełnić to marzenie :)
UsuńPrzepiękny makijaż i super okulary ♥
OdpowiedzUsuńDzięki Agato ♥
UsuńAgnieszko, wyglądasz pięknie.
OdpowiedzUsuńBardzo mi miło to czytać Doroto :)
UsuńObłędny makijaż!
OdpowiedzUsuńBuziaki :*
UsuńWszystko perfekcyjne <3
OdpowiedzUsuńDzięki Kasiu!
UsuńTe oprawki są obłędne <3
OdpowiedzUsuńFakt ♥
UsuńPiękne cieniowanie oka, taka połyskująca mgiełka koloru :)
OdpowiedzUsuńCieszę się że Ci się podoba Magdo :)
Usuń