piątek, 20 maja 2022

Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate Estée Lauder

Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate to produkt, który już od dłuższego czasu był na mojej liście must-have. Gdy wreszcie wpadł w moje ręce, od razu wdrożyłam go w moją wieczorną pielęgnację. Z jakim skutkiem?


Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate

Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate to obdarzona silnymi właściwościami formuła naprawcza na noc, która szybko “resetuje” podrażnioną, zmęczoną skórę. Koncentrat powstał z myślą o chwilach, w których Twoja skóra odreagowuje intensywny tryb życia, który prowadzisz, czyli częste podróże, zmiany pór roku czy ważne wydarzenia w Twoim życiu, odpowiadając podrażnieniem, zaczerwienieniem i utratą wilgoci.


Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate zawieraja nową technologię Chronolux™ S.O.S. Technology, ogranicza podrażnienie skóry w ciągu zaledwie godziny i nasyca skórę całodobowym nawilżaniem i zaawansowanymi przeciwutleniaczami, wzmacniając jej naturalną zdolność do reakcji i zwalczania skutków oddziaływania stresorów środowiskowych.


Dzięki jedwabistej konsystencji żelo-emulsji, intensywna i pełna mocy formuła rozjaśnia i wygładza cerę zwężając równocześnie pory.

Efekt? Ukojona, zdrowo wyglądająca skóra.


Piękna, elegancka estetyka opakowania, charakterystyczna dla serii Advanced Night Repair - brązowa buteleczka ze złotą skuwką i napisami. Muszę przyznać, czasami lubię na bogato :)

Preparat ma lekką konsystencję, wyraźnie nawilżającą. Jego skład jest tak bogaty i skoncentrowany, że nie sięgam po niego co wieczór ale co dwa-trzy dni. Efekty? Rewelacyjne! Najlepiej widać jego działanie po trudnym intensywnym dniu, gdy skóra jest zmęczona, pozbawiona blasku, poszarzała. Nałożony na noc koncentrat sprawia, ze rano wstaję z odmienioną cerą! Skóra odzyskuje miękkość, jest nawilżona i zregenerowana, naturalny koloryt wyrównany. Przywraca blask i rozświetla cerę. 
To prawdziwy nocny czarodziej :)

Pozdrawiam, Aga

2 komentarze:

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)