poniedziałek, 27 listopada 2023

Creamy white

Nieoczekiwanie przyszła zima. Ze śniegiem i mrozem, ze świątecznymi reklamami, Z chęcią otulenia się kocem i snem aż do wiosny.

Lubicie tę porę roku? Ja nieszczególnie chociaż grudzień i przygotowania do świąt zawsze poprawiały mi nastrój. Mam jednak że czeka już na marzec, wiosnę i nadzieję.Późna jesień i zima to nie są zdecydowanie ulubione pory roku, również jeśli chodzi o stylizacje. Jako osoba zorganizowana, samowystarczalna i nad wyraz lubiąca planowanie, na zdjęcia w plenerze zawsze biorę kilka stylizacji i przebieram się również w plenerze. Niskie a nawet minusowe temperatury nie sprzyjają temu, niestety. Dlatego zwykle w końcu listopada robię ostatnie plenery, staram się mieć kilkanaście stylizacji w zapasie, tak by na ponowne zdjęcia wyruszyć dopiero w końcu stycznia.  

W tym roku mam lekki poślizg jeszcze cztery stylizacje czekają na sfotografowanie a ja łudzę się że za tydzień lub dwa temperatura będzie bardziej przyjazna :)Dziś prosta, nieskomplikowana i elegancka stylizacja, utrzymana w tonacji śmietankowej bieli. Dzianinowa i ciepła sukienka, otulona jasnym płaszczem plus jasne dodatki. 


Sukienka i płaszcz AHA Selected
Torebka Ideal of Sweden
Kozaki Orsay

Pozdrawiam, Aga

3 komentarze:

  1. Uwielbiam stylizacje w takich kolorach!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mi się podoba ten płaszcz :) ślicznie wyglądasz w tej stylizacji :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nienawidzę zimy i oby do wiosny😅 Za to Twoja stylizacja całkiem pozytywna :)

    OdpowiedzUsuń

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)