czwartek, 13 października 2011

FlosLek: polskie marki-polecam

Ciąg dalszy serii pt. Polskie marki-polecam 


Dzisiaj  prezentacja firmy


Co piszą o sobie?                                       

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK powstało w 1994 roku.

     Firma za główny cel obrała sobie produkcję wysokiej jakości preparatów kosmetycznych, których receptury oparte są na najwyższej jakości naturalnych, starannie dobranych surowcach. Floslek na pierwszym miejscu stawia realizację potrzeb i oczekiwań klientów – zdecydowanych, wymagających i nowoczesnych kobiet. Efektem wysiłków FLOSLEK jest stale poszerzana oferta kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji, ochrony i higieny ciała. Kosmetyki wyróżniają się skutecznością działania, bezpieczeństwem stosowania nawet przez osoby o skórze bardzo wrażliwej, eleganckimi opakowaniami oraz atrakcyjną ceną.

     Preparaty Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK produkowane są w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, w Warszawie. Firma posiada własne laboratoria: badawczo-rozwojowe oraz kontroli jakości. Wysoka jakość produkowanych kosmetyków jest priorytetem dla FLOSLEK. W celu zapewnienia najwyższej jakości produkowanych preparatów Laboratorium stosuje wielostopniowy i rozłożony w czasie system kontroli i badań na każdym etapie powstawania produktu. Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK posiada międzynarodowy certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001 : 2008, w zakresie opracowywania receptur nowych serii kosmetycznych, ich produkcji i sprzedaży.

     W maju 2005 roku Seria do pielęgnacji oczu – w tym popularnie dzisiaj żele ze świetlikiem i dodatkami otrzymała nagrodę w branży kosmetycznej - Godło Teraz Polska.
     Historia firmy świadczy o jej dynamicznym rozwoju i umiejętności sprostania kryzysom na rynkach. Na początku, czyli 17 lat temu firma zatrudniała dwóch pracowników i produkowała tylko dwa preparaty.

     Dziś Laboratorium zatrudnia 80 pracowników, posiada nowoczesny park maszynowy, produkuje ponad 200 różnych preparatów kosmetycznych, które składają się na kilkanaście linii pielęgnacyjnych. Wielkość rocznej produkcji wynosi ponad 2,5 mln opakowań.

     Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK może poszczycić się licznymi nagrodami:
         - jest czterokrotnym laureatem Gazeli Biznesu (w latach 2006, 2007, 2008, 2009 i 2010)
         - jest zdobywcą Diamentu 2009 miesięcznika Forbes
         - otrzymał Certyfikat Przejrzystej Firmy 2009

     Specyfiki Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK zyskały uznanie środowiska farmaceutycznego, dzięki czemu są szeroko dostępne nie tylko w drogeriach, ale również w aptekach oraz zielarniach na terenie całego kraju.

opis i logo pochodzą ze strony floslek.pl

pozdrawiam
Aga

4 komentarze:

 1. Bardzo lubię Floslek za ich żele pod oczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. @Bello, ja też. To chyba był mój pierwszy kosmetyk pod oczy. Wtedy jeszcze w słoiczkach, teraz są w tubkach

  OdpowiedzUsuń
 3. Żele ze świetlikiem żądzą :)

  / Malla

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też jestem zagorzałą fanką kosmetyków Floslek :) Uwielbiam ich masła do ciała z serii Natural Body. Truskawkowo - poziomkowe jest bezkonkurencyjne :)
  Migotka

  OdpowiedzUsuń

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)