poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Nail Tek Hydration Therapy

Jakiś czas temu dzięki a.i.Polska w moje ręce wpadły dwa lakiery Hydration Therapy Nail Tek.


a.i. Polska oferuje najwyższej, światowej jakości kosmetyki do manikiuru i akcesoria, przeznaczone do użytku profesjonalnego w gabinetach kosmetycznych oraz do użytku domowego. Przed rozpoczęciem samodzielnej pielęgnacji, zalecamy konsultację z manikiurzystką lub kosmetyczką w celu dobrania właściwej metody. Profesjonalistów zapraszamy na szkolenia. 
Nasza oferta obejmuje:
Gwarancja autentyczności i jakości produktów. a.i. Polska udziela gwarancji wyłącznie na produkty opatrzone firmowymi naklejkami lub hologramem przedstawiającym wizerunek poniższego logo.
 
   
źródło aipolska.com 

Linia produktów Nail Tek® Hydration Therapy stanowi rezultat wieloletnich badań
i zaangażowania firmy Nail Tek® w rozwój innowacyjnych produktów do pielęgnacji paznokci. Przez włączenie czystej wody i molekuły wodno-magnetycznej – Pentavitin®, Nail Tek® Hydration Therapy przyspiesza wzrost, zachowując naturalną równowagę wilgoci w paznokciach i ich łożyskach. Rozpuszczalne witaminy A, D i E oraz wapń wzbogacają odżywcze środowisko, które zapewnia zdrowy wzrost płytki. W rezultacie uzyskujemy mocniejsze, gładsze i bardziej sprężyste paznokcie.
 
Barwne lakiery do paznokci Hydration Therapy™ Color są szybko schnącymi lakierami, które nie wysuszają płytki paznokcia. Wręcz przeciwnie, zawarty w nich Pentavitin® przenikając przez warstwy lakieru, wspomaga nawilżanie realizowane dzięki odżywkom Hydration Therapy™.
 
źródło hydrationtherapy.pl

Markę Nail Tek znam od dawna, jednak nigdy nie miałam przyjemności poznać ich lakierów .
Teraz mam dwa :) Fawn Over Me oraz Pulse Point. 
 
I tradycyjnie już: który chcecie zobaczyć najpierw? :)


pozdrawiam 
Aga

 

10 komentarzy:

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)