wtorek, 9 grudnia 2014

Jesienne wieczory z Goodies.pl

Gorączka przedświąteczna skutecznie zapanowała całym moim wolnym czasem. Do tego stopnia że rzadziej bywam na blogu i zaniedbuję Was :( Przepraszam. Jeśli chcecie być ze mną na bieżąco, zapraszam na mój Instagram, jestem tam codziennie KLIK
Dziś nadrabiam notką zapachową. Minęło już trochę czasu od ostatniego wpisu o woskach Yankee Candle ze sklepu Goodies.pl. 
Wąchaliście już może Amber Moon lub Midnight Oasis?Midnight Oasis. Kolejny mężczyzna. Tym razem tropiki. Rozgrzany piasek, szum liści palmowych i ciężkie powietrze tuż przed burzą. Drzewo sandałowe w połączeniu z odświeżającymi cytrusami to duet bardzo niespokojny, zapowiadający tajemnicę.


Amber Moon. Czy każdy zmysłowy zapach kojarzy mi się ze seksownym mężczyzną w skotłowanej pościeli? Mam ochotę przycisnąć nos do rozgrzanej męskiej skóry, zamknąć oczy i rozkoszować się tym aromatem w nieskończoność. Mój tajemniczy mężczyzna na początku pachnie bursztynami, sensualnymi  akordami ambry. Z każdą minutą zapach staje się bardziej elegancki, wysmakowany niczym drzewo sandałowe by za chwilę znowu uwieść zmysłowością paczuli. Na koniec gasi rozpalone zmysły orzeźwiającym wiatrem z nutą cytrusów.


 


Mam dla Was rabat w wysokości 10% na zakupy wszystkich nieprzecenionych produktów Yankee Candle w sklepie Goodies.pl . Wystarczy użyć kodu AGOWEPETITKI podczas składania zamówienia i już :) Kod jest wielokrotnego użytku i działa do końca tego roku czyli do 31 grudnia 2014.  

Pozdrawiam, Aga

6 komentarzy:

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)