środa, 29 kwietnia 2020

Wybielanie zębów z Dr Martin Schwarz Expert 38%

Uwielbiam szeroko się uśmiechać :) Tym zarażam ludzi. Osoby uśmiechnięte są odbierane pozytywnie, uśmiech otwiera wiele drzwi :) Dlatego dbam, by był szczery i... biały :) 


Kilka tygodni temu w moje ręce wpadł zestaw do domowego wybielania zębów Dr Martin Schwarz Expert 38%. Do tej pory wybielałam zęby w gabinecie stomatologicznym, a dokładniej- miałam przygotowane indywidualnie dopasowane kształtki i kupowałam specjalny preparat. Z ciekawości postanowiłam wypróbować domowe wybielanie i porównać wrażenia oraz efekty.Dr. Martin Schwarz


Profesjonalna higiena jamy ustnej za pomocą specjalistycznych produktów dentystycznych. 
Dr. Martin Schwarz to niemiecka marka produktów do pielęgnacji jamy ustnej i zębów. Wierzymy, że prawdziwe piękno zaczyna się od zdrowego, białego uśmiechu. Właśnie dlatego włożyliśmy wiele wysiłku w stworzenie portfolio innowacyjnych i skutecznych produktów, które umożliwiają utrzymanie doskonałego zdrowia jamy ustnej i pięknego, białego uśmiechu. W naszej ofercie znajduje się szereg produktów z kategorii oral care, takich jak żele do wybielania zębów, żele antybakteryjne do zębów, pasty do zębów, akcesoria do pielęgnacji zębów i inne. Nasze produkty są zarejestrowane w CPNP, a dzięki swojej unikalnej, całkowicie bezpiecznej formule zapewniają najlepsze rezultaty działania. 
Nasze produkty zostały dokładnie przebadane i spełniają najnowsze normy EU wg. niemieckich standardów jakości. 
Ciesz się zdrowymi, białymi zębami i pięknym uśmiechem używając produkty do pielęgnacji jamy ustnej Dr. Martina Schwarz.

Dr. Martin Schwarz – “Bring your smile back.”
Preparat Dr. Martin Schwarz EXPERT 38% jest żelem o intensywnych właściwościach wybielających, zapewniającym rezultaty porównywalne z uzyskiwanymi podczas zabiegów wybielania lampą w specjalistycznych gabinetach stomatologicznych. 

Formuła preparatu pozwala na przeprowadzenie krótkiego (około 30 – minutowego) cyklu wybielania zębów za pomocą metody nakładkowej. Rozjaśnianie barwy zębów należy przeprowadzać zgodnie z zaleceniami stomatologa lub specjalisty podczas wizyty w specjalistycznym gabinecie dentystycznym.

Formuła żelu Dr. Martin Schwarz EXPERT 38% zawiera precyzyjnie dobrane stężenie nadtlenku karbamidu. Pozwala na bezpieczne dla zębów i szkliwa, szybkie i skuteczne wybielanie bez konieczności stosowania długotrwałych i mogących powodować nadwrażliwość zabiegów. Efekty rozjaśniania barwy zębów widoczne są już po pierwszych 30 minutowych sesjach wybielających.
Antybakteryjny żel do zębów Bioscaling to preparat do samodzielnego i nieinwazyjnego usuwania płytki nazębnej w sposób całkowicie bezpieczny dla zębów i szkliwa. Ze względu na silne właściwości antyseptyczne Bioscaling usuwa bakterie, wirusy i grzyby z ust, zapobiegając w ten sposób infekcjom.Unikalne właściwości antyseptyczne preparatu wpływają na spowolnienie negatywnych procesów biochemicznychzachodzących w jamie ustnej, które są jedną z głównych przyczyn powstawania błonki nabytej w procesie adhezji bakteryjnej.Preparat skutecznie redukuje ilość nagromadzonych na powierzchni zębów bakterii oraz przeciwdziała tworzeniu się biofilmu, który prowadzi do powstania kamienia nazębnego.
Chociaż Bioscaling został stworzony w celu zwalczania płytki nazębnej, jego silne właściwości dezynfekujące zapewniają doskonałe wyniki w usuwaniu niepożądanych mikroorganizmów (takich jak wirusy, bakterie i grzyby) z ust użytkownika, a tym samym zapobiegają infekcjom.


Termokurczliwe nakładki na zęby – Flexi Trays marki Dr. Martin Schwarz to zestaw akcesorii stomatologicznych przeznaczonych do samodzielnej aplikacji wachlarza produktów dentystycznych na powierzchnię zębów. 

Nakładki na zęby są powszechnie używane do dystrybucji preparatów, takich jak żel wybielający, żel odczulający, żel antybakteryjny itd. na zęby użytkowników – bez pomocy lekarza stomatologa. Termokurczliwe nakładki na zęby są odpowiednikiem profesjonalnych, wykonywanych na zamówienie szyn stomatologicznych. 

Szyny stomatologiczne powstają w wyniku pobrania indywidualnego wycisku zębów pacjenta przeprowadzonego w klinikach ortodontycznych lub dentystycznych. Flexi trays zapewniają podobną funkcjonalność co szyny stomatologiczne, bez konieczności wizyt u specjalisty. Aby użyć termokurczliwych nakładek na zęby Flexi Trays Dr. Martin Schwarz do rozprowadzenia żelu na zębach, należy wykonać wcześniejszą procedurę dopasowania produktu do kształtu uzębienia. 

Dostosowywanie Flexi Trays wymaga dostępu do gorącej i zimnej wody oraz kilku minut czasu. Sama procedura zaś, jest łatwa do przeprowadzenia samodzielnie w domu, i opisana jest w 3 prostych krokach.


Proces wybielania zębów zaczęłam od dopasowania nakładek. Jest to bardzo proste :)

1. Do miseczki nalej gorącej wody, poczekaj chwilę i zanurz pierwszą nakładkę. Trzymaj ją w gorącej wodzie 6-8 sekund, nie dłużej by plastik nie rozpuścił się. 
2. Upewnij się, że nakładka nie jest zbyt gorąca i nałóż ją na łuk zębów. Zasysajcpowietrze i dociśnij palcem nakładkę do zębów.

3. Jeśli nakładka nie przylega do zębów idealnie, powtórz cały myk z gorącą wodą. Po drugim, maksymalnie trzecim razie powinno być już ok, wówczas utrwal kształt nakładki poprzez zanurzenie jej w lodowatej wodzie.
To samo zrób z drugą nakładka.

Kształtki dopasowane, czas na wybielanie! Preparat do bioscalingu poczeka na inną okazję gdyż całkiem niedawno ściągałam osad i kamień nazębny. Przejdę do razu do samego wybielania.

Przed nałożeniem nakładki umyj i dokładnie osusz zęby. 

Preparat Dr. Martin Schwarz EXPERT 38% ma konsystencję żelową. Wyciśnij trochę żelu do środka nakładek, a dokładniej na ich przednią powierzchnie, tak by po nałożeniu nakładek żel znalazł się na ich zewnętrznej części. Nie wyciskaj zbyt dużo produktu, jeśli wypłynie z nakładki na dziąsła, koniecznie usuń jego nadmiar. Trzymaj nakładki na zębach przez pół godziny. Po tym czasie zdejmij je, wypłucz zęby wodą a nakładki dokładnie umyj i wysusz. 

Jedna strzykawka preparatu wystarcza na ok. 3-6 sesji, w zależności od ilości zużytego żelu, od tego czy wybielamy całe luki czy tylko od czwórki do czwórki (dalsze zęby są mniej widoczne i tym samym nie muszą być aż tak białe) oraz od powierzchni zębów. Produkt przeznaczony jest do cyklu zabiegów przeprowadzanych co 1-3 dni. Expert 38% zaleca się używać nie dłużej niż 12 dni zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania.

Ja moje zęby wybielałam przez tydzień. Pierwsze dwie sesje co drugi dzień, potem już codziennie. I efekt jest wow! Nie nabawiłam się też żadnej nadwrażliwości, nie czułam dyskomfortu ani podczas samego wybielania ani po. 

Sam proces wybielania jest prosty, bezpieczny a rezultaty naprawdę widoczne. 
Polecam!  Z takimi zębami nie przestaniecie się uśmiechać :)))

Pozdrawiam, Aga

9 komentarzy:

 1. Efekt jest naprawdę fajny! Ja sama od zawsze chciałam mieć bardziej białe zęby, tak więc to coś w sam raz dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaciekawiłas mnie,bo od dawna szukam czegoś naprawdę dobrego do wybielania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zupełna nowość jak dla mnie, a przyznam że i my by się przydało wybielanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że są takie produkty, których można bezpiecznie używać w domu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Efekt jest powalający :) chętnie wypróbuję bo właśnie szukam czegoś do wybielania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow...Sama chętnie podeszłabym do takiego wybielania, ale kuurcze mam tak strasznie wrażliwe zęby i dziąsła, że się kurcze boje..

  OdpowiedzUsuń
 7. Białe zęby to w dzisiejszych czasach podstawa :) Uważam, że efekt jest naprawdę wow!

  OdpowiedzUsuń
 8. chętnie sprawdzę działanie tego produktu. dzięki za polecenie!

  OdpowiedzUsuń

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)