niedziela, 4 marca 2018

InstaWeek czyli mój tydzień na Instagramie

Witam Was gorąco w pierwszą niedzielę marca! Do wiosny zostało już niewiele dni, mam ogromną nadzieję że nie spóźni się i przyjdzie na czas :)
Zapraszam do przeglądu ostatnich dwóch tygodni na moim Instagramie.


Mroźne 14 dni. Na szczęście nie dopadło mnie żadne choróbsko, choć wokół sporo osób poległo. Codzienne długie spacery z Kluskami jednak uodparniają :) Nie tylko mnie, dziewczyny też zahartowane, co szczególnie cieszy w przypadku Białej, która ma obniżoną odporność i wszystkie możliwe infekcje łapie lotem błyskawicy. Odpukać, nie choruje mi teraz, choć cysta sprawia nieco więcej problemów i musimy częściej jeździć na zastrzyki. Oby wszystko wróciło do normy i nasze wizyty u weterynarza odbywały się co 3 tygodnie a nie co kilka dni.

1. Wiosenne nowości od Manzana, czyli pastelowe torebki cukiereczki 

2. Lillołek i jej codzienny poranny humorek. Nie wiem czy to wina pogody, czy może leki tak na nią wpływają, ale ostatnio ma bardzo kiepskie nastroje.

3. Wiosno, czekam! Jak widać, jestem przygotowana pod kątem pasteli na nadchodzącą wiosnę, oby przyszła szybko i przegoniła na dobre śnieg i niskie temperatury :)

1. Wiosna to nie tylko pastele. Niedawno rozbudowałam swoją szafę o taką klasyczną podstawę, korzystając z tego, że do Polski wszedł sklep NA-KD. Mam dla Was super rabat w wysokości 20% na hasło aganakd.  

2. W mojej głowie już wiosna, zatem ciemne i ponure zdjęcia precz! 
Na zdjęciu mój nowy nabytek - zegarek Daniel Wellington. Łapcie rabat 15% (hasło agabil) za zakupy w ich sklepie internetowym .

3. Nowa metaliczna kolekcja od Pupa Milano urzeka szata graficzną. Różowe złoto i biały marmur to jest coś 

1. Sobota, dzień wolny, czas na imprezę. Wskoczyłam w duet od NA-KD i czułam się w nim wyśmienicie :)

2. Daawno nie było selfie. No to jest :) Z uśmiechem :))

3. Tik tak , niedługo Dzień Kobiet. Z tej okazji Daniel Wellingotn wypuscił 8 nowych Bundle Boxów i dorzucił do tego niższe ceny, wow! Z moim rabatem 15% (agabil) ustrzelicie je jeszcze taniej :)

Teraz czas na lenistwo! Kluski na kolana, sałatka z mozzarellą w zasięgu widelca i pilot w dłoń. Odpoczywamy!

Pozdrawiam, Aga16 komentarzy:

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)