wtorek, 7 lipca 2020

Przysiółek Kresy

Tu odpoczniesz.

Szum lasu, cisza, czasami przerywana świergotem ptaków. Leniwy bujający się poranek w hamaku, relaksujący spacer wśród drzew. Jestem w Przysiółku Kresy, miejscu wyjątkowym, w którym wsłuchuję się w głąb siebie i wyciszam. 


Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy Przysiółek- Kresy to miejsce po brzegi wypełnione ciepłem, gościnnością i pyszną, świeżą kuchnią.

Życzliwa obsługa, dominujące w wystroju naturalne materiały oraz wszechotaczająca zieleń pozwolą w pełni zrelaksować się i poczuć jak w domu.

Wstaje słońce. I ja. Przeciągam się i tak po prostu spędzam kolejny dzień w tym miejscu. Tu jestem szczęśliwa. 

Na samym początku czerwca, po trudnych miesiącach izolacji związanej z pandemią, zabrałam tatę i siostrzenicę na kilka dni w Przysiółku Kresy. Z dala od ludzi, wirusów, miejskiego zgiełku, stresów. Nabraliśmy powietrza w płuca i poczuliśmy, że żyjemy pełną piersią. Oddychamy, uśmiechamy się, cieszymy z drobiazgów. 

Mogłabym tam mieszkać :) Spokój, cisza, kojąca zieleń wokół, piękne kadry na wyciągnięcie ręki. Zrobiłam tu sporo zdjęć, kilka stylizacji, już wkrótce wszystkie Wam pokażę. Cierpliwości :)

W tym miejscu trzeba zwolnić tempo, rozejrzeć się wokół, cieszyć z małymi codziennymi chwilami. Usiąść na fotelu, wyciągnąć na leżaku, pobujać w hamaku. I nic nie robić, tylko patrzeć w niebo.

Zobaczcie te migawki, nie sposób nie zachwycać się widokami jakie funduje nam Przysiółek Kresy. Przestrzeń, budynki niczym z włoskich lub greckich uliczek i las. 

Tu czas płynie inaczej. Zwalnia, pozwala dostrzec każdy otaczający nas drobiazg, przyjrzeć się przyrodzie, rozkoszować spokojem. 


Zaopiekowano się nami wyjątkowo. Czuliśmy się bezpieczni, nienarażeni na zło ostatnich miesięcy. Profesjonalnie i dyskretnie dbano o nasze zdrowie.

Jedzenie? Pyszne! To ważny dla mnie temat, lubię zjeść smacznie i zdrowo. Posiłki zróżnicowane, syte i świeże. Do tej pory ślinka mi cieknie gdy o nich pomyślę :)

 Pierwszego dnia wybraliśmy się na piknik :) Taki najprawdziwszy, z obrusem w kratkę. Pyszne kanapki, sałatka z makaronem i w wersji z owocami.OŚRODEK PRZYSIÓŁEK KRESY ZAPEWNIA BŁOGI WYPOCZYNEK Z DALA OD ZGIEŁKU CODZIENNOŚCI.
Na Gości ośrodka szkoleniowego czeka 25 przytulnych pokoi, klimatyczny Dom Kominkowy, restauracja z pyszną kuchnią, strefa SPA oraz malowniczy plener, w urokliwym zakątku woj. łódzkiego, który umożliwia zaplanowanie wymarzonego przyjęcia lub wesela.

W CENTRUM SZKOLENIOWYM PRZYSIÓŁEK KRESY (BEŁCHATÓW, WOJ. ŁÓDZKIE) ZNAJDZIECIE WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJECIE,
by zaaranżować kameralne spotkanie biznesowe czy zorganizować pełen rozmachu event lub szkolenie dla firmy. Do Waszej dyspozycji są sale szkoleniowo-konferencyjne, rozbudowane zaplecze gastronomiczne oraz 7ha prywatnego terenu ośrodka, znajdującego się w doskonałej lokalizacji, w pobliżu Bełchatowa.Odwiedźcie to miejsce, poczujcie spokój i magię, jaką ja okryłam w Przysiółku Kresy.

Pozdrawiam, Aga

9 komentarzy:

 1. Jeju mogłabym się tam teraz teleportować. Pięknie tam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale super, sama chętnie zrobiłabym sobie reset w takim miejscu;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie piękne miejsce :) od razu chciałabym tam pojechać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne miejsce z klimatem i z duszą.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale piękne miejsce :) chciałabym się tam znaleźć

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniałe miejsce na wyppczynek wakacyjny ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fantastyczne miejce! Sama chętnie bym się tam zaszyła na kilkudniowy odpoczynek.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jakie niesamowite wnętrze :) Spodziewałam się czegoś innego w środku, a tu takie pozytywne zaskoczenie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Przepiękne miejsce! Idealne na letni wypoczynek! Ma klimacik.

  OdpowiedzUsuń

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)