czwartek, 9 sierpnia 2012

Olimpijski konkurs Rossmann i Venus

Być jak mistrzyni

Kibicujemy, wspieramy, a nawet naśladujemy naszych sportowych idoli, którzy od kilku dni walczą o medale w Londynie. I choć doskonale zdajemy sobie sprawę, że tylko wybrani mogą wziąć udział w tak ważnych zawodach, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy i my poczuły ducha sportowej rywalizacji. Jak? Wystarczy, że weźmiemy udział w konkursie „Zostań sportową Venus w stroju od 4F” organizowanym przez sieć drogerii Rossmann. 
  
To nie pierwsza akcja, w której Rossmann zachęca do oddania się wielkim emocjom, a przy okazji zwrócenia uwagi na aktywny styl życia. Tym razem z marką 4F, która ubiera polskich sportowców oraz marką kosmetyczną Venus, sieć drogerii zorganizowała konkurs „Zostań sportową Venus w stroju od 4F”. Rozpocznie się on 6 sierpnia br. na łamach miesięcznika „Skarb” oraz na portalu Rossnet.pl.
Wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania, aby powalczyć o bon podarunkowych o wartości 750 zł na zakup odzieży sportowej 4F lub jeden z 40 zestawów kosmetyków marki Venus.
Biorąc udział w konkursie bez wątpienia poczujemy ducha pozytywnej rywalizacji, a kobiety, którym uda się zgarnąć nagrody być może odkryją także swój sposób na olimpijski medal. 
 
Szczegóły konkursu na:

2 komentarze:

  1. Tylko odpowiedź na pytania- nie trzeba zbierać klików? Alleluja! :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Wzięłam udział w kilku konkursach:)

    OdpowiedzUsuń

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)