niedziela, 19 lutego 2017

InstaWeek czyli mój tydzień na Instagramie

Niedziela wieczór, ciemno za oknem, w tle gra tv... spokojnie, domowo :) Tak ostatnio wygląda każdy niedzielny wieczór co mnie cieszy, wyciszam się i zbieram siły na nowy tydzień. A coraz dłuższy dzień, perspektywa wiosny i cieplejsze dni dodają energii lepiej niż potężna dawka kofeiny. 


Tydzień walentynkowy, dość ciepły, niezbyt zwariowany. Wizyta u weta też nie przyniosła nowych rewelacji, jest ok. Lilloł leży mi właśnie na kolanach, Kotlet na stopach. Pełnia szczęścia :)1. Poniedziałek baardzo pracowity. Praca, potem lekarz (moja ginekolog była zachwycona torbą Dziki Józef  pół wizyty przegadałyśmy nt torebek) a na koniec wizyta w salonie optycznym Różowe Okulary i odbiór nowej pary.

2. Wtorek - popularne Walentynki. Zegarek OPS!Posh, na nogach Zaxy, Biała ma bluzę od Coocky ubranka dla psów

3. Przemiła niespodzianka walentynkowa od Kemon Polska.1. Moje słodkie Walentynki - nikt tak nie kocha jak zwierzęta.

2. Nowa linia BC Oil Miracle Schwarzkopf z olejkiem z orzechów brazylijskich. Orzechy zjadłam od razu, pyszne!

3. Wiosenna kolekcja Pink Muse Pupa Milano. Wiosna idzie kochani!
1. Totalna dla mnie nowość- kosmetyki See See z minerałami z Morza Martwego. Znacie?

2. Takie piątki uwielbiam. Po pracy wizyta w pracowni torebek Dziki Józef, która zaowocowała torebką. To nowy , kompaktowy model zapinany na napy, z długim odpinanym paskiem. 

3. Wczoraj impreza a dziś relaks. Cienie pod oczami niczym najgłębsze doliny, pomógł mi je opanować korektor rozświetlający Dax Cashmere, wkrótce recenzja!


Jutro mega dużo pracy, cały nowy tydzień będzie wypełniony po brzegi różnymi obowiązkami. A w czwartek pączki! Mniam, kto nie może się doczekać?

Pozdrawiam ziewając, Aga

10 komentarzy:

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)