sobota, 28 maja 2011

BB Cream-wyniki ankiety

Czas mojej ankiety dobiegł końca :)

Oto jak przedstawia się rozkład Waszych głosów


Na pierwszy ogień pójdzie zatem Missha Perfect Cover w odcieniach 13 i 23, potem zrecenzuję SKIN79 The Oriental Gold, SkinFood Aloe i na końcu Gingko.

Ponieważ mam już nowe bb creamy, pozwolę sobie znowu skorzystać z ankiety i zapytać co byście chciały najpierw :)

Buźka!

3 komentarze:

 1. Dzień dobry :). Od jakiegoś czasu obserwuję Twoje blogi oraz kanał na youtube.com. Oczywiście z przyjemnością:). Zastanawiam się ostatnio nad zakupem bb cream jako kosmetyku ratunkowego (Ratunku! Zaspałam, mam 20 minut, żeby zacząć przypominać człowieka!). Na co dzień używam minerałów. Jak myślisz, czy połączenie bb creamu (są takie dni, kiedy moja skóra jest bardzo zaczerwieniona) i podkładu mineralnego ma sens? Czy raczej doprowadzi do zwarzenia się minerałów i efektu maski? Pozdrawiam ciepło, buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 2. hej Malto :)
  przyznam się szczerze że nie próbowałam kombinacji bb cream i minerały ale słyszałam że duet ten jest stosowany i to z powodzeniem przez niektóre osoby :) oczywiście jest ryzyko zważenia się czy maski, zwłaszcza jeśli połączymy kryjący bb cream i podkład mineralny tez o większym kryciu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki Agnieszko, dam znać, jaki wynik dało połączenie bb cream (kiedy go nabędę) z moim Lily Lolo. Miłej niedzieli :)

  OdpowiedzUsuń

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)