środa, 28 marca 2012

Nowy sklep The Body Shop


The Body Shop otwiera swój 18-ty sklep w Polsce, który będzie wizytówką marki oraz pierwszym  polskim sklepem w całkowicie nowym koncepcie.

Nowy sklep, który zostanie otwarty 29 marca b.r. w warszawskiej Galerii Mokotów, od samego wejścia zaprosi do inspirującej, egzotycznej podróży, podczas której Klient odczuje bliskość z naturą. Jasne, drewniane meble zostały wyprodukowane z największą dbałością o środowisko oraz poszanowaniem praw człowieka i jego pracy. Stanowią one doskonałe tło dla produktów, które wychodzą na pierwszy plan i stają się bardziej dostępne dla Klientów.

Na drewnianym, dużym stole w centralnym miejscu Klienci będą mogli poznać każdy kosmetyk
i doświadczyć go wszystkimi zmysłami. Z wyjątkiem smaku oczywiście.
Uroku dodają kolorowe zdjęcia na ścianie w naturalnych drewnianych ramach, drewniane tabliczki z opisami produktów, wiklinowe kosze czy skrzynki, w których wystawione będą nowości, promocje lub specjalne edycje kosmetyków.
Podczas podróży po naturalnych kompozycjach zapachowych Klienci odkryją też pochodzenie składników. Przy produktach pojawią się bowiem zupełnie nowe informacje o kosmetykach w postaci mapki kraju, w którym lokalne społeczności, objęte programem Wspólnoty Uczciwego  Handlu (Community Fair Trade), uprawiają składniki wykorzystane do ich produkcji.
Ten nowy element pokaże Klientowi w sposób bardziej czytelny niż dotychczas, że dokonując wyboru kosmetyku The Body Shop, wspiera konkretnych ludzi w konkretnym kraju. Jest to również zaproszenie The Body Shop dla każdego do zaangażowania się w poparcie programu Wspólnota  Uczciwego Handlu, a tym samym do stania się jego częścią.

Otwarcie nowego sklepu będziemy świętować z gwiazdami!
Naszymi specjalnymi gośćmi w dniu otwarcia, 29 marca o godz. 18.00, będą Katarzyna Zielińska i Marzena Rogalska. Natomiast dla wszystkich osób, które w dniach od 29 marca do 1 kwietnia przyniosą puste opakowania po dowolnym kosmetyku, dowolnej marki przygotowaliśmy rabat 20% na wszystkie produkty.

Wspólnota Uczciwego Handlu jest inicjatywą stworzoną w 1987 roku przez Anitę Roddick, założycielkę firmy i wielką bojowniczkę o polepszenie poziomu życia społeczności w biednych regionach świata. Zakup składników w ramach programu wywołuje dzisiaj uśmiech na twarzach ponad 25 tys., mieszkańców w ponad 20 krajach, m.in. w Ghanie, Nikaragui, Indiach, Kamerunie czy Brazylii. Współpraca The Body Shop z drobnymi przedsiębiorcami i farmerami wpływa na poprawę ich sytuacji finansowej, podnosi komfort życia oraz jakość opieki medycznej. Obecnie ponad 75% produktów The Body Shop posiada składniki pozyskane w ramach programu Wspólnota Uczciwego Handlu.

The Body Shop jest oryginalną, naturalną oraz etyczną marką kosmetyczną, która została założona w 1976 r. w Wielkiej Brytanii. Dzisiaj posiada ponad 2,5 tys. sklepów w ponad 60 krajach. Do  produkcji swoich kosmetyków poszukuje naturalnych składników w różnych zakątkach świata.
The Body Shop jest niezwykle dumny, że jest pierwszą firmą kosmetyczną, która wprowadziła zasady uczciwego handlu do przemysłu kosmetycznego. Ponadto The Body Shop jako pierwszy wprowadził opakowania, które w całości mogą zostać poddane procesowi recyklingu. Marka zwraca też uwagę międzynarodowej społeczności na problemy takie jak AIDS, przemoc wobec kobiet czy handel dziećmi i młodzieżą. Produkty The Body Shop są tworzone z pasją, a ponadto stoi za nimi
5 wartości: Ochrona Planety, Uczciwy Handel, sprzeciw wobec Testowaniu na Zwierzętach, Obrona Praw Człowieka, Wzmacnianie Poczucia Własnej Wartości. The Body Shop zdobył uznanie wielu organizacji, między innymi Brytyjskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt (Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals), które w 2009 roku nagrodziło firmę za wkład, jaki wniosła przeciwko testowaniu kosmetyków na zwierzętach oraz za dorobek życia założycielki firmy Anity
Roddick, znanej ze swojej działalności charytatywnej i na rzecz ochrony środowiska.

Adresy sklepów The Body Shop w Polsce:
Bydgoszcz, C.H. Focus Mall; Gdańsk, Galeria Bałtycka; Gdynia, C.H. Klif; Katowice,
C.H. Silesia City Center; Kraków, Galeria Kazimierz; Łódź, Manufaktura; Szczecin,
C.H. Galaxy; Warszawa, Galeria Mokotów, C.H. Sadyba Best Mall, C.H. Złote Tarasy,
C.H. Arkadia, C.H. Blue City, C.H. Targówek, C.H. Wola Park, C.H. Janki Mall,
C.H. Promenada; Wrocław, C.H. Magnolia Park, Pasaż Grunwaldzki.

źródło materiały PR

2 komentarze:

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)