piątek, 17 maja 2013

Zostań twarzą Douglas!

ZOSTAŃ TWARZĄ DOUGLAS!
16 maja startuje konkurs Douglas Beauty Star. Do wygrania udział w sesji zdjęciowej do międzynarodowej kampanii Douglas, podróż marzeń na Wyspy Bahama i wiele cennych nagród.  


 
Już od 16 maja Douglas, marka Collistar i New Age Models zapraszają na castingi do polskiej edycji konkursu Douglas Beauty Star. Eliminacje odbędą się w dniach 16-18 maja, 24 maja oraz 7 czerwca w wybranych perfumeriach Douglas na terenie całej Polski.
Nagrodą główną w konkursie jest udział w sesji zdjęciowej do międzynarodowej kampanii Douglas, egzotyczna podróż marzeń na Wyspy Bahama, kontrakt z agencją New Age Models oraz profesjonalna sesja zdjęciowa w Marilyn Model Agency w Nowym Jorku. Ponadto, na uczestniczki czekają atrakcyjne kosmetyczne upominki od Collistar – marki partnerskiej konkursu.

Zapraszamy na castingi!
16-18 maja: wybrane perfumerie Douglas na terenie całej Polski*
24 maja: Poznań Galeria Malta, Szczecin Centrum Galaxy, Warszawa Galeria Mokotów
7 czerwca: Wrocław Galeria Dominikańska, Kraków Galeria Krakowska, Gdańsk Galeria Bałtycka

*Pełny regulamin, lista perfumerii oraz zasady konkursu są dostępne na www.douglas.eu/star/pl oraz www.facebook.pl/PerfumerieDouglasPolska. Partnerami konkursu jest Collistar oraz New Age Models. Patronat medialny nad wydarzeniem objął magazyn Flesz i Party.
pozdrawiam
Aga

2 komentarze:

  1. wielkie dzięki za tą informację, jestem z Wrocka, więc pewnie zajrzę do Galerii :-)))

    rudnicka.blox.pl

    OdpowiedzUsuń

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)