niedziela, 25 sierpnia 2013

Konkurs Affinitas i Parfait Polska

"Uchwyć swoją kobiecość na zdjęciu" - oto zadanie konkursowe. Zachęcamy do nietuzinkowego i kreatywnego podejścia do tematu. Czy kobiecość to tylko piękne, krągłe ciało? Wierzymy, że absolutnie nie.


Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie wybranego kompletu bielizny marek Parfait lub Affinitas, należy przesłać zdjęcie konkursowe (Każda osoba biorąca udział w konkursie, może przesłać maksymalnie jedno autorskie zdjęcie. W konkursie nie biorą udziału fotomontaże, kolaże, grafiki, zdjęcia z internetu czy innych źródeł.) wiadomością prywatną lub na adres mailowy: affinitas.parfait@gmail.com, polubić profil Affinitas i Parfait Polska oraz udostępnić publicznie ten post na Facebooku.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 2 września do godziny 20.00.
Jury konkursowe wybierze najciekawsze, najzabawniejsze, najbardziej zaskakujące czy najpiękniejsze zdjęcie;) i nagrodzi je kompletem bielizny o wartości 250zł. Dodatkowo dwa inne zdjęcia wyróżnimy nagrodą-niespodzianką.

Nie musisz być profesjonalnym fotografem. Nie oceniamy techniki, oceniamy pomysł. Wyraź siebie i wygraj piękną bieliznę.

powodzenia i trzymam za Was kciuki!
Aga

6 komentarzy:

 1. Podoba mi sie ten konkurs! :-)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się. :) Zapraszamy do wzięcia udziału - jest przy tym na pewno mnóstwo zabawy!
   Lucyna (A&P)

   Usuń

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)