niedziela, 22 września 2013

Aromatyczny koniec tygodnia z goodies.pl 3

Dzisiaj  w aromatycznym końcu tygodnia z  marką Yankee Candle i sklepem Goodies.pl  bardzo niewinnie, biało, czysto, spokojnie :) na szczęście to nie śnieg za oknem mnie nastroił, do pierwszych płatków białego puchu jeszcze trochę.


Wokół mnie wszystko jaśnieje. Pomyślałam więc że do jasnego wnętrza dopasuję w tym tygodniu równie jasne zapachy jak Czysta Bawełna, Satynowa Wanilia i Herbatka Rumiankowa.


Clean Cotton czyli Czysta Bawełna...

Kwintesencja świeżości i esencja ulotności – trudnej do opisania, niemożliwej do schwytania, ale (za sprawą magii Yankee Candle) uformowanej na kształt pachnącej tarteletki. Wosk Clean Cotton jest wszystkim, co kojarzy się z latem, ciepłem i przyjazną atmosferą panującą w rodzinnym domu. Ta niezwykła propozycja w trwały sposób przechowuje aromaty, które – w naturze – są niezwykle ulotne, prawie nieuchwytne. Morska bryza, która przynosi ze sobą zapach dalekich podróży i nuty kojarzące się z praniem suszącym się majestatycznie w lipcowym słońcu – kompozycja letniej świeżości rozjaśni najbardziej ponury, jesienny wieczór!
Wosk z serii Housewarmer o zapachu świeżo wypranej bawełny. *


Poranne powietrze, lekki wiatr i połacie wypranej pościeli powiewającej uroczo na sznurkach wśród kwitnących drzew. Ten zapach to czystość i świeżość. Aromaty cytrynowego proszku do prania przeplatają się z wonią kwitnących białych kwiatów rozgrzanych promieniami słońca.


Vanilla Satin czyli Satynowa Wanilia...

Satynowy, doskonale utarty i idealnie gładki krem ze śmietanki aromatyzowanej mocną, naturalną wanilią – zmieszany i połączony w niecodziennej parze z orientalnym, wschodnim kadzidłem sandałowym. Oryginalny smakołyk? Luksusowe perfumy? Nie! Powiew egzotyki, której uroda została przypieczętowana nienachalnym towarzystwem kolorowych, tropikalnych kwiatów. Ten miks kadzidła, przypraw i słodkich pąków to Vanilla Satin – doskonale spreparowany, w pełni naturalny wosk, który już w chwilę po ogrzaniu otacza delikatną mgiełką wszystkie kąty pomieszczenia.
 Wosk z serii Housewarmer łączący w sobie zapach naturalnej wanilii, drzewa sandałowego oraz kwiatów.*

Wieczór. Siedzę zwinięta w kłębek na kanapie, na kolanach mam miękki pled, dźwięki smooth jazzu a wokół mnie unosi się zapach. Muska moją skórę, uwodzi nos. Czy to faktycznie wanilia za którą nie przepadam? Tak, ale w niezwykle udanym mariażu z tropikalnymi kwiatami i zmysłowym kadzidłem sandałowym. Całość wyrafinowana, nienachalna ale wyczuwalna. 


Camomile Tea czyli Herbata Rumiankowa...

Zmierzch lata to czas odpoczynku od... odpoczynku! To – po prostu – moment, kiedy możemy cieszyć się ostatnimi promieniami ciepłego słońca, delektować słodkimi owocami i zbierać siły przed powrotem do jesiennej już rzeczywistości. Kiedy lato przemija, a wieczory stają się coraz dłuższe – dobrze jest korzystać z każdego popołudnia: celebrować je, spędzać w miłym towarzystwie i z filiżanką słodkiego, słonecznego naparu w dłoni! Camomile Tea to słomkowa, rumiankowa herbatka zaklęta w naturalnym wosku – sprawnie łączącym w sobie nuty polnych, drobnym kwiatuszków, liści herbaty i karmelizowanej, schowanej w spiżarce skórki pomarańczowej.
Wosk z serii Housewarmer o zapachu herbatki rumiankowej. *


 Wracam z męczącej podróży. Zmęczona, zdenerwowana, na dodatek przemoczył mnie deszcz. Lecz gdy tylko przekraczam próg mieszkania otula mnie domowa atmosfera . Kojący nerwy aromat herbatki ziołowej szczodrze osłodzonej najlepszym miodem, na stoliku przy kanapie talerzyk ciasteczek maślanych. Wyciszam się, uspokajam. Jestem w domu :)

W tym tygodniu było mi bardzo trudno wybrać jednego faworyta. Każdy zapach ma w sobie to coś, każdy z nich działa cuda. Jednak po krótkim zastanowieniu wybieram tak znienawidzoną przeze mnie wanilię. Vanilla Satin Yankee Candle zaczarowała mój nos połączeniem subtelnej waniliowej nuty z egzotycznymi kwiatami i tym co lubię najbardziej- sensualnym kadzidłem sandałowym. Tak sobie wyobrażam mój nowy pokój. Kobiecy, elegancki, ciepły. Taka jestem :)

pozdrawiam
Aga

10 komentarzy:

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)