sobota, 15 czerwca 2013

MATRICIUM® Bioderma- zaczynamy kurację!

Całkiem niedawno w moje ręce wpadł tajemniczy produkt marki Bioderma,która do tej pory kojarzyła się mi z osławionym micelem oraz filtrami.


Cóż to takiego?

MATRICIUM® Bioderma

To wyrób medyczny klasy IIA MATRICIUM®.  Jest to jedyna na rynku, innowacyjna 30-dniowa kuracja intensywnie regenerująca. Wyrób medyczny MATRICIUM® stworzony jest z 63 składników aktywnych w naturalny sposób występujących w skórze, których wraz z wiekiem zaczyna brakować, w wyniku narażania skóry na niekorzystne warunki zewnętrzne, jak również zmiany zachodzące wewnątrz skóry. 


Opis obiecuje wiele i bardzo zachęca do wypróbowania. Jestem po kilku ampułkach i żyję :) mam się nawet całkiem dobrze. Niedługo wpadnę z opisem moich wrażeń po 15 dniach kuracji tym specyfikiem. Jestem niezwykle ciekawa rezultatów, a Wy?

pozdrawiam
Aga

10 komentarzy:

 1. na mnie to całe Matriculum kompletnie nie działa - zero jakichkolwiek widocznych zmian. Obiecywało wiele a nie robi nic...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie to samo wrażenie miałam. Preparat nie zrobił nic. Nie zaszkodził, ale też nie pomógł

   Usuń
  2. może Wasza skóra nie potrzebuje takiego zastrzyku energii i odżywienia :) patrząc na skład nie może nic nie robić :)

   Usuń
 2. Nie słyszałam o tej kuracji, będę musiała się jej bliżej przyjrzeć

  OdpowiedzUsuń
 3. Kusi mnie trochę, aczkolwiek do reklamowanych efektów podchodzę sceptycznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja testowałam .
  Udało mi się jakimś cudownym trafem wygrać w dwóch rozdaniach startery , resztę dokupiłam sama . 30 dniowa kuracja bardzo dobrze zrobiła mojej dojrzałej skórze . Ponowie ją chętnie po letnich wakacjach . Taki zastrzyk energii dla skóry :)
  Myslę sobie ,ze młode osoby nie zauważą jakiś rewelacji ,ale kiedy skóra potrzebuje już odżywienia i nawilżenia to fajny preparat .
  Trochę drogi .

  OdpowiedzUsuń

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)