środa, 22 stycznia 2014

Gesha Beauty Collagen Drink- kuracja rozpoczęta!

Wierzycie w działanie nutrikosmetyków? Cóż to w ogóle jest- nutrikosmetyk? W skrócie to suplement diety który ma za zadanie poprawić wygląd i stan naszej skóry, włosów czy paznokci.


GESHA BEAUTY® COLLAGEN DRINK zawiera hydrolizowany kolagen morski o nazwie “Peptan“, produkowany przez francuską firmę Rousselot SAS. Kompleksowe badania kliniczne przeprowadzone w Japonii i Francji potwierdzają skuteczność Peptan'u™ i podkreślają nowe, zachęcające korzyści dla zdrowia skóry.

Kolagen zawarty w środkach do pielęgnacji skóry jest stosowany tylko na powierzchni, ale to nie wystarcza. Aby zapobiec procesowi starzenia się skóry, należy działać u źródła, a mianowicie, w jej głębokich warstwach.
Drobne kreseczki, zmarszczki i utrata elastyczności są symptomami powszechnie kojarzonymi ze starzejącą się skórą. Intensywnie działające czynniki środowiskowe i naturalne obniżanie się zdolności regeneracyjnych komórek, przyczyniają się do powstawania innych oznak, rzadziej kojarzonych ze starzeniem: matowej, szorstkiej lub suchej skóry. Składniki aktywne Gesha Beauty® Collagen Drink wnikają docelowo do głębokiej warstwy skóry (skóry właściwej) i działają od wewnątrz. Przez to wytwarzanie kolagenu jest stymulowane. Rezultatem jest młodszy i zdrowszy wygląd skóry.
Pozostałe składniki Gesha Beauty® Collagen Drink to witamina A, która utrzymuje prawidłowy stan skóry, włosów i paznokci, witamina E, która bierze udział w dostarczaniu składników odżywczych do komórek i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, oraz witamina C, która jest istotna przy produkcji kolagenu. 

(...)
Utrzymanie odpowiedniej ilości kolagenu jest kluczowe dla młodego, zdrowego wyglądu skóry. Glicyna, prolina, alanina i hydroksyprolina  są głównymi składowymi kolagenu: uzupełnianie tych aminokwasów jest konieczne do utrzymania  ilości kolagenu na zdrowym poziomie  i zapobiega starzeniu się skóry, a także utrzymuje stawy w dobrej kondycji.

CELE:
Rosnąca ilość badań pokazuje, w jaki sposób nutrikosmetyki przyczyniają się dla zdrowia skóry. Podczas, gdy kremy i produkty kosmetyczne stosowane zewnętrznie działaja tylko powierzchniowo, suplementy odżywcze przyjmowane doustnie mają na nią wpływ od wewnątrz: jest to tzw. "wewnętrzne piękno".

Gesha Beauty Collagen Drink daje natychmiastowy zastrzyk energii, dzięki orzeźwiającym smakom jabłka i wiśni. Pijąc go tuż po przebudzeniu uzyskasz lepszy efekt, ponieważ jest wtedy lepiej wchłaniany przez Twój organizm.

Każdego dnia jesteś narażona na stres, którego skutki z biegiem czasu stają się widoczne na Twojej skórze. Kobiety, które regularnie piły Gesha Beauty Collagen Drink zauważyły pozytywny wypływ na bilans nawilżenia ich skóry, która była wyraźnie gładsza i bardziej jędrna. Jeśli chcesz zredukować skutki stresu, wygładzić zmarszczki, odżywić i nawilżyć swoją skórę Gesha Beauty Collagen Drink jest idealnym rozwiązaniem. Jednakże, by uzyskać szybkie i zadowalające efekty należy wdrożyć zdrową i zbilansowaną dietę.Pij Gesha Beauty Collagen Drink i budź się piękniejsza każdego dnia!
 źródło gesha.pl

Dziś rozpoczynam miesięczną kurację Gesha Beauty Collagen Drink . Ten nutrikosmetyk jest niezwykle smaczny więc z ogromną przyjemnością będę opróżniać kolejne buteleczki w nadziei że odmłodnieję i wypięknieję :))) Trzymajcie zatem kciuki!


pozdrawiam, Aga

6 komentarzy:

  1. No to ja trzymam kciuki za ciebie ; ) Na pewno się uda ; ) szczerze nie słyszałam o nim . Zapraszam : http://spelniaj-swoje-marzenia.blogspot.com/ Obserwuję ♥ . Pozdrawiam : )

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedyś blogerka Azjatycki Cukier piła jakieś kolagenowe drinki i pamiętam, że efekt był taki sobie. Chciałabym nawet spróbować, ale póki co mam za dużo kosmetyków zewnętrznych, żeby spokojnie potestować nutri :)

    OdpowiedzUsuń
  3. ciekawe jak się sprawdzi ;)))

    OdpowiedzUsuń

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)