środa, 8 stycznia 2014

Ulubieńcy 2013- wkrótce!


Naprodukowałam się dzisiaj i to sporo :) wstałam rano z myślą o nakręceniu ulubieńców roku 2013. Tych kosmetycznych i tych nie. Około 11 zaczęłam przeglądać blog pod kątem produktów które mnie zachwyciły. Potem rekonesans w łazience, pudłach z kosmetykami , komodzie .... Stół posłużył mi do posegregowania tematycznie tego co nazbierałam pieczołowicie przez prawie godzinę. Następny krok to ustawienie aparatu, światła i ogarnięcie swojego wyglądu. I tak, około godziny 13:30 , zdyszana, zasapana zasiadłam przed obiektywem by opowiedzieć Wam o moich odkryciach w minionym roku. Jesteście ciekawi? Jeśli uda mi się zrzucić na yt jeszcze dzisiaj pierwszy filmik, zobaczycie wieczorem ulubieńców w kategorii kosmetyki kolorowe :) Jutro z kolei uraczę Was opowieścią o smaczkach pielęgnacyjnych a pojutrze- małe co nieco niekosmetycznie :)

zapraszam :) i pozdrawiam
Aga

8 komentarzy:

 1. Jestem bardzo ciekawa Twoich kosmetycznych hitów jak i niekosmetycznych! :)
  A z innej beczki.. jak mój mąż zobaczył to zdjęcie to stwierdził, że chce się ze mną rozwieść :P Ps. Sliczny kolor na ustach masz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przy takim "przerobie" rocznym tego rodzaju podsumowania to chyba nie lada wyzwanie! ;) czekam niecierpliwie

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo chętnie przeczytam :) ja nawet nie zabieram się do podsumowania - musiałabym stworzyć dziesiątki kategorii - tyle produktów polubiłam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaraz zerknę czy filmik już jest :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja czekam najbardziej na Twoich ulubieńców kosmetycznych, ale jeszcze bardziej pielęgnacyjnych, bo jesteś dla mnie Guru pielęgnacji. Obejrzałam inne yutuberki, ale najbardziej wyczekiwana jesteś właśnie Ty... i ciągle zaglądam i sprawdzam czy to już?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czekamy z niecierpliwością :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czemu ja nic nie wiem o nowej paletce? o joj, musimy nadrobić nasze rozmowy :)

  OdpowiedzUsuń

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)