środa, 28 grudnia 2011

Ambasada Piękna

Wiele osób szuka możliwości pracy, rozwoju i nawiązywania nowych znajomości.
Trudno na rynku pracy znaleźć odpowiadającą temu ofertę, w dodatku dla osób nieposiadających doświadczenia i w elastycznych godzinach pracy, dostosowanych do naszych możliwości. Brzmi trochę jak marzenie lub sen… Jednak w odpowiedzi właśnie na takie potrzeby powstała AmbasadaPiekna.com, miejsce dla osób w dowolnym wieku, które dzięki współpracy z nami mogą zarabiać na sprzedaży kosmetyków, poznawać ludzi o podobnych zainteresowaniach i uczestniczyć w ciekawych szkoleniach. Ambasada Piękna to 3 x „P” – Praca, Piękno, Przyjaźń.
PRACA możliwość zakupu wysoko jakościowych kosmetyków, ekologicznych, czyli dobrych dla środowiska, ale również łagodnych dla skóry, stworzonych w oparciu o najnowocześniejszą technologię.
Są to produkty znanych i cenionych marek takich jak BioSilk, CHI i Dermaheal. BioSilk profesjonalna marka występująca już od kilku lat na polskim rynku, której produkty były wielokrotnie nagradzane przez konsumentów (nagroda Best Beauty Buys InStyle 2011 roku oraz został uznany za najlepszy produkt wygładzający i stylizujący w latach 2005 – 2009, przez czytelników magazynów kobiecych takich jak m.in.: ,,Allure” oraz ,,Glamour” w USA). Produkty profesjonalne CHI, które dotychczas były sprzedawane i używane wyłącznie przez fryzjerów, dzięki Ambasadzie Piękna będą dostępne dla każdego. CHI to bardzo szeroka gama produktów do wszystkich rodzajów włosów, pomogą w pielęgnacji i regeneracji nawet najbardziej zniszczonych włosów, dlatego zostały wyróżnione nagrodą Doskonałość Roku 2006 przez miesięcznik Twój Styl. Dermaheal, czyli kremy i różnego rodzaju produkty do pielęgnacji, nawilżania i odmładzania skóry, nad którymi pracują specjaliści w laboratoriach firmy Caregen. W skład produktów Dermaheal wchodzą czynniki wzrostu i peptydy biomimetyczne, a dzięki zastosowaniu nanokapsułek i komórek macierzystych kosmetyki te są znacznie lepiej wchłaniane, dzięki temu mają rewelacyjne efekty dla skóry.
Każdy Ambasador Piękna będzie miał możliwość zakupu kosmetyków w bardzo okazyjnych cenach i zarobku na ich sprzedaży w swoim otoczeniu. Zysk będzie wynosił od 30% do 50% na każdym produkcie. Dodatkowo każda wydana złotówka w Ambasadzie Piękna będzie przeliczana na punkty, wymienialne na nagrody, przede wszystkim kosmetyki i szkolenia.
PIĘKNO czyli rozwój wiedzy na temat mody, urody i pielęgnacji. Pragniemy, aby Ambasada Piękna stałą się miejscem emanującym pięknem, dzięki rozpowszechnianiu kosmetyków, ale także wiedzy jak dbać o swoją urodę i zdrowie. W portalu będzie można znaleźć wiele artykułów dotyczących najnowszych trendów, porad oraz skonsultować się z ekspertem, fryzjerem, kosmetyczką, lekarzem. W poszerzaniu wiedzy będzie pomagała również wymiana opinii i spostrzeżeń między Ambasadorami.
PRZYJAŹŃ portal będzie dawał możliwość poznawania wielu osób, które maja podobne zainteresowania. Będzie również umożliwiał wymianę wiadomości, dzielenia się informacjami i wiedzą. Dodatkowo będą również organizowane szkolenia i spotkania dla najaktywniejszych Ambasadorów, aby dzielić się dobrymi praktykami. Sama praca także będzie ułatwiała nawiązywanie nowych kontaktów i budowanie relacji z osobami, którym Ambasador sprzedawał będzie kosmetyki. Każdy Ambasador będzie miał przydzielony na wyłączność swój Region Ambasadora liczący 5 000 osób, aby zagwarantować możliwość zdobycia satysfakcjonującego zysku. Warto jak najszybciej zarejestrować się do portalu, gdyż ilość miejsc jest limitowana.
Ambasada Piękna da możliwość pracy, założenia własnego biznesu wielu Polakom, nie tylko tym mieszkającym na stałe w Polsce i pomoże usamodzielnić się finansowo. Jest to idealne rozwiązanie dla osób komunikatywnych, interesujących się zdrowiem i urodą, między innymi dla studentów, kobiet wychowujących dzieci oraz emerytek. Zostanie Ambasadorem Piękna nic nie kosztuje, wystarczy się zalogować na stronie AmbasadaPiekna.com i rozpocząć działalność. Zapraszamy!


 materiały PR

pozdrawiam 
Aga

4 komentarze:

 1. Dostałam maila z propozycją, ale nie zdecydowałam się. Taki dwuetapowy handel to nie moja bajka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe, jednak jakoś nie widzę siebie chodzącej po ludziach. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. No i nie lubię, gdy jestem zmuszona do jakichś minimalnych zamówień w roku (kojarzy mi się ze światem książki itp.)
  Jednak całościowa idea jest fajna i mi się podoba. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. idea jest świetna, ale ja się kompletnie do czegoś takiego nie nadaję ;)

  OdpowiedzUsuń

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)