niedziela, 12 lutego 2012

Czokomania The Body Shop


Od ponad 3 000 lat czekolada, tak samo jak złoto, przyciaga i  inspiruje. Teraz kiedy dzieki swojemu niepowtarzalnemu smakowi na dobre zagosciła w naszych sercach, The Body Shop przedstawia ja w zupełnie nowym, zaskakującym wydaniu, które ucieszy nie tylko miłosniczki tej zmysłowej przyjemności. Przedstawiamy nowość – Czekoladowa linia do pielegnacji ciała!
W przeddzien Walentynek nasze zmysłowe kosmetyki przeniosa twoje ciało i zmysły wprost do czekoladowego raju. Pełne przyjemnosci, bogate w wyjatkowe składniki i cudownie pachnace – Czokomanii nie mozna sie oprzec!
Dzieki niezwykle bogatej i wspaniałej konsystencji, ulubionym kosmetykiem linii z pewnoscia stanie sie czekoladowe Masło do ciała. „Kazde opakowanie to niezwykła formuła zawierajaca 12 składników pozyskiwanych w róznych zakatkach swiata w ramach programu Wspólnoty Uczciwego Handlu. Dzieki temu jest to nasza najbogatsza konsystencja sposród wszystkich maseł do ciała The Body Shop”. Delikatne i uwodzicielskie, Masło do ciała Czokomania po prostu wtapia sie w skóre, zapewniajac 48-godzinne, intensywne nawilzenie, jednoczesnie uwalniajac niebianski zapach, dzieki któremu twoja skóra bedzie jak czekoladowa muffinka, której nie mozna sie
oprzec!
Czy czekoladowe Masło do ciała to dla ciebie za mało? Oczekujesz od nas znacznie wiecej? Nie zawiedziemy Cie!
Przygotowalismy cała linie czekoladowych kosmetyków, tak abys mogła zatracic sie w zmysłowym zapachu i niebianskich konsystencjach na tak wiele sposobów, jak to tylko mozliwe.

TRZY KROKI DO CZEKOLADOWEGO RA JU W NADCHODZĄCY DZIEŃ ŚW. WALENTEGO
 
1. Peeling  
Peeling do ciała - zabierz pod prysznic nasz czekoladowy peeling do ciała, dzieki któremu twoja skóra stanie sie gładka jak jedwab.

2.Oczyszczanie
Żel pod prysznic - oczysc swoje ciało naszym kremowym zelem pod prysznic, który jednoczesnie odzywi i nawilzy twoja skóre.
Mydło - mydło w kształcie serca jest idealne do mycia rak; skóra twoich dłoni bedzie gładka i słodko pachnaca.

3. Nawilżanie
Balsam do ciała
– wyjatkowy, lekki balsam nawilzajacy, który szybko i delikatnie nawilza skóre, pozostawiajac ja jedwabiscie gładka.
Masło do ciała – dawka intensywnego, 48-godzinnego, czekoladowego nawilzenia o luksusowym zapachu. Idealne, dla osób szukajacych długotrwałego, głebokiego nawilzenia.
Masło do ust – zapewnia miekkie i jedwabiscie gładkie usta; czekoladowa pokusa na wyciagniecie reki - tak wspaniałe, ze mogłabys je zjesc …


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)